Haber Detayı
12 Mayıs 2021 - Çarşamba 17:38
 
Yeni trend, outlet kuyumculuk!
ster bir yatırım aracı olarak olsun isterse de şık görünümle aksesuar seçimlerimiz de olsun ilk odak noktamız altın oluyor. Ancak cep yakan fiyatlar yüzünden bu, kimi zaman sadece bir hayal olarak kalıyor.
- Haberi
Yeni trend, outlet kuyumculuk!

Yeni trend, outlet kuyumculuk! 

İster bir yatırım aracı olarak olsun isterse de şık görünümle aksesuar seçimlerimiz de olsun ilk odak noktamız altın oluyor. 
Ancak cep yakan fiyatlar yüzünden bu, kimi zaman sadece bir hayal olarak kalıyor. Kuyumculuk sektörüne farklı bir konsept katan ve bizleri ‘outlet kuyumculuk’ terimiyle buluşturan Hakan Akagün’e mikrofonlarımızı çevirdik. Outlet kuyumculuk terimini kısaca atölyelerde kalan üretim fazlası ürünlerin uygun fiyatlarla halkla buluşturulması olduğunu dile getiren Akagün, uzun yıllardır kuyumculuk sektöründe hizmet verdiklerini ve outlet kuyumculuğu sadece Türkiye’yle değil aynı zamanda tüm dünyayla da buluşturduklarını belirtti. Geniş ürün yelpazesi ve her bütçeye hitap etmesi ile outlet kuyumculuğun herkes tarafından çok dikkat çektiğini dile getiren Akagün, websitesi ve sosyal medya üzerinden de ürünlerin incelenip satın alınabileceğinin de altını çizdi. 

 Bizlerde, kendisini şımartmak ya da sevdiklerini mutlu etmek isteyen herkesi bu güzel ürünleri incelemeye davet ediyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yeni, trend,, outlet, kuyumculuk!, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-V24BX3FC1B